View Single Post
 
Old 01-26-2010, 03:29 PM
SomniusX's Avatar
SomniusX SomniusX is offline
 
Join Date: Jul 2009
Location: Greece
Posts: 654
Ευχαριστώ Λία (Salax) που το έθεσες το θέμα εδώ, και δεν είναι καθόλου ξεκάρφωτο. Είχα σκοπό να αναφερθώ και με σκέτο thread το θέμα του Ελληνισμού στο InsanelyMac..

Κοίτα τώρα που το κοιτάω, εσένα δεν έχω καταλάβει ακόμα γιατί σε χώσανε στην όλη ιστορία. Ναι είσαι συμμετέχων, ναι έχεις το "ριτορικό" που χρειάζεται. Αλλά δεν έδειξες ενδιαφέρον για την θέση.

Εμένα από την άλλη θα με είδανε κι εδώ, γιατί σίγουρα κάποιοι είναι και στο "εδώ" γραμμένοι, θα είδανε ότι πολύ-μιλάω (είμαι keyboard spamer τι να κάνω)..

Τι λες Salax, θες να αναλάβω τον υπο-τομέα κι εκεί? Αλλά θα ήθελα όμως την βοήθεια όλων, και την δική σου..

Γι'αυτό παιδιά κάνω με αυτό το post μια "Ανοιχτή Πρόσκληση", να επανδρώσουμε και τους απέναντι!

Και για να μην γκρινιάσουν για τον ντόρο που κάναμε καιρό πριν, αλλά και όπως ανέφερε και η αγαπητή Λία (Salax), είναι θέμα ηθικής πλέον..

Disclaimer: Σε καμία περίπτωση δεν θέλω να "ρίξω" το InfiniteMac, είναι και θα είναι το σπίτι μας, όπως και η βάση μας. Ένα site που μας πρωτο-φιλοξένισε, μας έδειξε κατανόηση και βοήθησε με την δημιουργία του υπο-τομέα της Ελλάδας. Εμείς από την άλλη φροντίσαμε με την συμβολή μας και φτιάξαμε τον τομέα με περιεχόμενο και κατηγορίες. Δεν θέλουμε να μεταφέρουμε την κίνηση (traffic) εκτός του InfiniteMac, αλλά να βοηθήσουμε και τους Έλληνες σε άλλες σελίδες.
Από την αρχή το InfiniteMac φάνηκε ελεύθερο προς ημι-διαφήμιση και παράθεση άλλων σελίδων, είτε προσωπικών είτε όχι.. δεν θέλω να προσβάλω αυτές τις ελευθερίες!

Ιδιοκτήτης του HellasProject.com
(Παλιό nickname Bloodiator)

Ζήτω η Ελλάδα ρεεεε!!! | Ελληνικό Thread Συζητήσεων [link] @ InfiniteMac
Hellenic (Greek) Section Moderator
Working Retail Snow Leopard 10.6.1 (with buggy DSDT, Soon Dual boot with Vista 64bit for Gaming)
Mobo GA-EP45-UD3LR F7, CPU Core 2 Duo E8400, RAM Kingston 4GB PC8500 1066MHZ HyperX
VGA
MSI N250GTS Twin Frozr 1G OC (EFI), Sound Voodoo HDA 64bit (ACL888 & ALC889)
Reply With Quote