View Single Post
 
Old 10-17-2010, 02:33 PM
kvasil kvasil is offline
Puma
 
Join Date: Oct 2010
Posts: 18
Wink

τα κατάφερα επιτέλους μετά από πάρα πολλές προσπάθειες και 2 ξενύχτια, ήθελα να πετύχω το καλύτερο. τώρα έχω ένα σύστημα boot win7 leopard 10.6.4 vanill.
σας είπα ότι έριξα δουλεία και το πέτυχα. και πράγματι σε τέτοια κατάσταση το μηχάνημα νομίζω ότι είναι άλλο απίστευτο.
θα γράψω σε λίγες μέρες το τι έκανα μήπως και κανένας στο μέλλον θέλει να δει τα βήματα με την p35-ds4 ati5700 and ssd ozc60 gb
ευχαριστώ πάντως και σε λίγες μέρες ο οδηγός τι έκανα και έφτασα ως εδώ
bb....


---merged--- by Moderator SomniusX



Μόνο ένα μικρο προβληματάκι. πάνε όλα καλά πολλή σταθερό το σύστημα. αλλά θα θελα να με πείτε αν υπάρχει κάποιο πρόγραμμα που να βλέπει τι kexts χρησιμοποιεί η κάρτα δυκτιου και η κάρτα ήχου. για να δω να τα αλαξω. να σας πω τι παρουσιάζουν μήπως και έχω κάποια λύσει. στην κάρτα ήχου πάει να παίξει ένα ήχο πχ. τελείωσε από ένα κατέβασμα ένα αρχείο ακούγετε ένας ήχος αυτός τώρα δείχνει ότι σαν να μην θέλει να βγει (κάτι όπως όταν έχουμε ένα βύσμα και το βάζουμε στο στέρεο και ακούγετε η γείωση αλλά μετά παίζει κανονικά)μετά από εκεί αν παίξω μουσική όλα κανονικά αν δεν έχω κάτι με ήχο για κάποια λεπτά μετά όταν θα κάνω κάτι με ήχο ξανά δυσκολεύετε αλλά παίζει. και με την κάρτα δυκτιου εκεί που έχω νετ και κατεβάζει η σερφαρω ξαφνικά κολάι και μετά από λίγα λεπτά ξανά συνεχίζει.
θέλω να δω ποια έχει μήπως και δεν είναι σωστά η μήπως έχει ποιο πολλά και μπερδεύετε πουθενά. ευχάριστο...

Last edited by SomniusX; 04-11-2011 at 09:13 PM.
Reply With Quote