View Single Post
 
Old 10-28-2010, 12:00 AM
S.Backwards S.Backwards is offline
Cheetah
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 11
Απ' ότι διάβασα ο τύπος δεν γράφει κάπου για DSDT edit... και μάλιστα είναι και η απορία του πρώτου σχολίου λίγο παρακάτω.. Διάβασα και κάποια άλλα forum τα οποία είχαν step by step οδηγούς για εγκατάσταση SL σε Aspire 3600 και κανένα δεν έγραφε για DSDT edit.... Λοιπόν... Κατέβασα το Rebel EFi με το οποίο έκανα boot τα SL.... Το θέμα είναι πώς μου πετάει απλά την γκρί οθόνη με το μηλαράκι.. και τέλος.... Έχω μια υποψία πώς μετά από κάποια στιγμή μου νεκρόνει τις USB, γιατί το πληκτρολόγιο δεν λειτουργεί... π.χ. όταν πατάω το CAPS LOCK το ledάκι δεν ανάβει... μήπως.... μου νεκρώνει τις USB??? και μήπως επειδή η εγκατάσταση γίνετε από USB DVD player χάνει το DVD και δε μπορεί να συνεχίσει την εγκατάσταση??? και αν ναι... πώς επιδιορθώνετε όλο αυτό??? Τέλος... έχω την εντύπωση πώς και ο SomniusΧ έχει ολοκληρώσει ένα τέτοιο project με Aspire 3600 οπότε αν θέλει ας ρίξει κι εκείνος τα φώτα του!

---merged---

Άλλη μια ιδέα είναι να βγάλω τον σκληρό και να τον βάλω στο pc μου οπου έχω iDeneb... μπορώ να κάνω εγκατάσταση το Snow Leopard από εκεί???

Last edited by SomniusX; 11-15-2010 at 01:35 PM.
Reply With Quote