View Single Post
 
Old 12-27-2009, 08:58 PM
SomniusX's Avatar
SomniusX SomniusX is offline
 
Join Date: Jul 2009
Location: Greece
Posts: 654
Λοιπόν ανανέωση για τον Ελληνικό τομέα.. (πάρτε πέτρες!!)

Έκατσα και έκανα όλο τον τομέα που έχει πολλά μηνύματα, δλδ threads με μεγάλη κίνηση, merge μερικά post για καλύτερη ανάγνωση των thread και εύκολη αναζήτηση.

Τώρα θα ήθελα να πω ότι δεν είμαστε εδώ για το post count, αλλά για την γνώση και την πληροφόριση, αν τυχόν έγινε κάποιο merge που δεν σας αρμόζει, να μου το αναφέρετε και θα το κάνω split. Και το έκανα γιατί κι εγώ είμαι keyboard spammer και το παρακάνω αρκετες φορές από ενθουσιασμό όπως και όλοι μας και μπορεί να κάνω double posts!

Επίσης διορθώθηκαν και κάποια ασφαλμένα links σε εικόνες και σελίδες όπως και μικρές διορθώσεις σε ορθογραφικά, μικρές δεν τα έκανα όλα, ότι είδα στα γρήγορα..

Τώρα εάν τυχόν έχετε κάποιο μήνυμα που θέλετε να γίνει merge/move/split και τον σωστό λόγο για την πράξη αυτή μπορείτε να μου το αναφέρετε εδώ που μιλάμε για τον Ελληνικό μας τομέα!

Σας εύχομαι καλές γιορτές και αν δεν μιλήσω με μερικά παιδιά και καλή χρονιά να έχουμε (το 2010 να μας τσούξει λιγότερο από το 2009!) :P =)

Ιδιοκτήτης του HellasProject.com
(Παλιό nickname Bloodiator)

Ζήτω η Ελλάδα ρεεεε!!! | Ελληνικό Thread Συζητήσεων [link] @ InfiniteMac
Hellenic (Greek) Section Moderator
Working Retail Snow Leopard 10.6.1 (with buggy DSDT, Soon Dual boot with Vista 64bit for Gaming)
Mobo GA-EP45-UD3LR F7, CPU Core 2 Duo E8400, RAM Kingston 4GB PC8500 1066MHZ HyperX
VGA
MSI N250GTS Twin Frozr 1G OC (EFI), Sound Voodoo HDA 64bit (ACL888 & ALC889)
Reply With Quote